Новые статьи
Как купить квартиру без риелтора?

28-01-2022
Если вы решили приобрести жилье, вам непременно порекомендуют обратиться к риелтору. Тем...
Подробнее »Процесс аренды жилья хотят изменить

20-08-2020
На сегодняшний день ситуация на рынке недвижимости достаточно нестабильная. Особенно если речь...
Подробнее »Как при аренде не попасть на мошенников?

08-07-2017
Спрос на аренду квартир в летнее время достаточно высок. И чем ближе...
Подробнее »Добова оренда квартири: ризики і як їх уникнути
Багато фахівців говорять про те, що постраждати від шахраїв на ринку нерухомості може абсолютно кожен. У цьому випадку можна бути вельми освіченою людиною, проте не володіють юридичними знаннями. Для того щоб уникнути обману, а також не потрапити до рук шахраїв, необхідно знати деякі секрети, які допоможуть викрити шахраїв і уникнути багатьох проблем.
Експерти наполягають на тому, що схем насправді не багато і, знаючи їх усі, Ви зможете бути у всеозброєнні. На жаль, коли мова йде про подобову оренду, багато людей не важають на дуже важливі моменти, які слід проаналізувати і навіть у випадку обману не досягають правди і пускають все на самоплив.
Отже, найбільша кількість обманів відбувається з встановленням вартості на добову оренду. У цьому випадку, власник тієї чи іншої квартири може встановити одну ціну, проте під час оформлення договору може виявитися, що необхідно ще внести заставу або передоплату, яка не була обговорена раніше, а оренда квартир теперь дорожча. Людина, яка приїхав в чуже місто вирішує, найчастіше, оплатити необхідну суму, ніж шукати нову квартиру для оренди. Такою схемою користуються багато шахраїв, тому під час попередньої домовленості, слід уточнити цей фактор.
Може статися й таке, що після оплати та отримання ключів від квартири, Ви можете не відкрити двері знімаємого приміщення. Зазвичай такі схеми проводяться десь у кафе чи інших громадських місцях. У цьому випадку, слід шахраїв зникає, а людина залишається без житла та грошей. Постраждалі також дуже часто розповідають, що після здачі квартири заявляються власники квартири і виганяють орендарів, пояснюючи це тим, що нічого знати не знали та що їх квартира не здається. Зрозуміло, гроші вони не повертають, і людина знову залишається біля розбитого корита.
Звичайно, уникнути і передбачити всі моменти просто неможливо, проте будучи більш уважним можна убезпечити себе від багатьох проблем і неприємностей.
Ипотека и кредиты
Какой вид кредитования выбрать при покупке жилья

01-03-2013
При покупке жилья, если возникает возможность взять кредит на необходимую сумму, выгоднее...
Подробнее »Ипотека в Украине: результаты-2014 и ожидания-2015
Анализ ипотечного кредитования за 2014 год в Украине…
Страхование
Добровольное страхование квартиры

02-11-2013
Реальность сегодняшней жизни такова, что нужно быть уверенным в завтрашнем дне,...
Подробнее »Защита права собственности – страхование титула
На сегодняшний день мошенническая деятельность приобретает угрожающие масштабы,…