banner

Новые статьи

Процесс аренды жилья хотят изменить

Процесс аренды жилья хотят изменить

20-08-2020

На сегодняшний день ситуация на рынке недвижимости достаточно нестабильная. Особенно если речь...

Подробнее »

Как при аренде не попасть на мошенников?

Как при аренде не попасть на мошенников?

08-07-2017

Спрос на аренду квартир в летнее время достаточно высок. И чем ближе...

Подробнее »

Ждет ли украинский рынок переизбыток предложения?

Ждет ли украинский рынок переизбыток предложения?

25-06-2017

Переизбыток предложения на украинском рынке недвижимости зафиксирован на государственном уровне.

Подробнее »

Добова оренда квартири: ризики і як їх уникнути

Категория: Квартира и дача
Создано 12.06.2015

09890-098800999Багато фахівців говорять про те, що постраждати від шахраїв на ринку нерухомості може абсолютно кожен. У цьому випадку можна бути вельми освіченою людиною, проте не володіють юридичними знаннями. Для того щоб уникнути обману, а також не потрапити до рук шахраїв, необхідно знати деякі секрети, які допоможуть викрити шахраїв і уникнути багатьох проблем.

Експерти наполягають на тому, що схем насправді не багато і, знаючи їх усі, Ви зможете бути у всеозброєнні. На жаль, коли мова йде про подобову оренду, багато людей не важають на дуже важливі моменти, які слід проаналізувати і навіть у випадку обману не досягають правди і пускають все на самоплив.

Отже, найбільша кількість обманів відбувається з встановленням вартості на добову оренду. У цьому випадку, власник тієї чи іншої квартири може встановити одну ціну, проте під час оформлення договору може виявитися, що необхідно ще внести заставу або передоплату, яка не була обговорена раніше, а оренда квартир теперь дорожча. Людина, яка приїхав в чуже місто вирішує, найчастіше, оплатити необхідну суму, ніж шукати нову квартиру для оренди. Такою схемою користуються багато шахраїв, тому під час попередньої домовленості, слід уточнити цей фактор.

Може статися й таке, що після оплати та отримання ключів від квартири, Ви можете не відкрити двері знімаємого приміщення. Зазвичай такі схеми проводяться десь у кафе чи інших громадських місцях. У цьому випадку, слід шахраїв зникає, а людина залишається без житла та грошей. Постраждалі також дуже часто розповідають, що після здачі квартири заявляються власники квартири і виганяють орендарів, пояснюючи це тим, що нічого знати не знали та що їх квартира не здається. Зрозуміло, гроші вони не повертають, і людина знову залишається біля розбитого корита.

Звичайно, уникнути і передбачити всі моменти просто неможливо, проте будучи більш уважним можна убезпечити себе від багатьох проблем і неприємностей.

Ипотека и кредиты

Особенности ипотечного кредита на строительство загородного дома

Особенности ипотечного кредита на строительство загородного дома

11-01-2013

Когда возникает потребность в строительстве жилья, не многие могут построить его своими...

Подробнее »

Страхование

Добровольное страхование квартиры

Добровольное страхование квартиры

02-11-2013

   Реальность сегодняшней жизни такова, что нужно быть уверенным в завтрашнем дне,...

Подробнее »

Любая перепечатка материалов с сайта может осуществляться только при наличии активной гиперссылки на материал. Сайт "Народная недвижимость" 2011-2021. Все права защищены.