banner

Новые статьи

Как купить квартиру без риелтора?

Как купить квартиру без риелтора?

28-01-2022

Если вы решили приобрести жилье, вам непременно порекомендуют обратиться к риелтору. Тем...

Подробнее »

Процесс аренды жилья хотят изменить

Процесс аренды жилья хотят изменить

20-08-2020

На сегодняшний день ситуация на рынке недвижимости достаточно нестабильная. Особенно если речь...

Подробнее »

Как при аренде не попасть на мошенников?

Как при аренде не попасть на мошенников?

08-07-2017

Спрос на аренду квартир в летнее время достаточно высок. И чем ближе...

Подробнее »

Як стати переможцем державного тендеру в Прозорро?

Категория: Товары и услуги
Создано 22.01.2022

565Учасник, який виграв тендер, має можливість вивести свій бізнес на новий рівень, значно збільшити прибуток, відкрити новий ринок збуту.

Щоб стати переможцем тендеру, потрібно ретельно підготуватися до участі у торгах. Електронна система публічних закупівель Прозоро враховує як інтереси держави, так і бізнесу. Система надає можливість будь-якому підприємцю, який пропонує якісний товар чи послугу взяти участь у торгах.

Вибрати надійного партнера

Реєстрація у Прозорро можлива лише через авторизовані майданчики. Від них великою мірою залежить успіх участі у торгах. Українська Універсальна Біржа – майданчик із високим рівнем акредитації, який надає своїм клієнтам допомогу та підтримку на всіх етапах участі у торгах на Прозорро.

Підприємці обирають УУБ завдяки таким її перевагам, як:

  • зручний та зрозумілий інтерфейс майданчика;

  • доступ до актуальної бази публічних закупівель по кожному регіону;

  • розсилка повідомлень про тендери;

  • супровід на всіх етапах;

  • якісна технічна підтримка.

Клієнт УУБ може отримати професійну консультацію з будь-яких питань, що стосуються складання документації, подання заявки на участь у відкритому тендері, участі у торгах, укладання договору із замовником.

Сформувати оптимальну ціну пропозиції

Через вільний доступ до державних закупівель конкуренція серед постачальників дуже висока. Переможцем тендеру стає якісна пропозиція з найменшою вартістю. Перш ніж подати заявку на участь у тендері, потрібно ретельно провести аналіз ринку у своєму сегменті та встановити оптимальну конкурентну вартість пропонованих товарів чи послуг.

При встановленні остаточної вартості необхідно враховувати те, що співпраця з державними організаціями не вимагає вкладень у маркетингове і рекламне просування, як у випадку з корпоративними клієнтами. Завдяки цьому собівартість одиниці товару чи послуги значно знижується. Довгострокова співпраця з державним замовником принесе гарний прибуток навіть за мінімальної націнки.

Вивчити тендерні вимоги

Низька вартість пропозиції на тлі конкурентів ще не є запорукою отримання тендеру. Пропозиція переможця торгів може бути відхилена, якщо вона не відповідає вимогам замовника. Однією з причин відхилення може стати помилка в документації. Щоб не зіткнутися з такою проблемою, потрібно проаналізувати поведінку замовника на минулих торгах, вивчити причини, з яких він раніше відхиляв претендентів, перевірити, що входило до пакета документів переможців тендеру.

Вибрати правильну стратегію

Запорукою успішної участі у публічних торгах є вибір правильної стратегії. Досвідчені учасники розробляють її шляхом аналізу перебігу попередніх торгів. Експерти рекомендують ретельно вивчати ставки конкурентів. Учасники із високою вартістю пропозиції роблять ставки першими. Той, хто робить ставки останнім, бачить ціни попередніх учасників. Скориставшись цим, можна встановити найнижчу вартість, перебити їх ставки та виграти тендер.

Ипотека и кредиты

Кредиты под залог недвижимости

Кредиты под залог недвижимости

17-01-2013

Современные банки находят новые возможности и создают новые условия для того, чтобы...

Подробнее »

Страхование

Основные задачи и функции страхового полиса

Основные задачи и функции страхового полиса

13-03-2013

Человек всегда стремится к безопасности и надежности, а дополнительную уверенность в завтрашнем...

Подробнее »

Любая перепечатка материалов с сайта может осуществляться только при наличии активной гиперссылки на материал. Сайт "Народная недвижимость" 2011-2021. Все права защищены.